Květen 2011

Pauza, pozastavení, hiatus, konec → říkejte si tomu jak chcete

17. května 2011 v 18:09 | Pay-Track |  The C-D: Info & Novinky


Přišlo to a to zcela nečekaně (nebo ne?)

S blogem je práce.
Na blog musíte mít náladu.
Musíte taky mít čas.
A hlavně vás to musí bavit.
To jsou zásadní kritéria, která já bohužel již postrádám. Je to věkem? Je to tím, že se poslední dobou věnuji mnohem zajímavějším aktivitám, než je blog? Ano. Obojím. Nejen že je téměř "neobvyklé" aby kluk mého věku (ten vám ale neprozradím) měl blog (i když pár výjimek se najde). Už to prostě opadne. Zajímáte se o školu, o kamarády, o první opravdové lásky. Blog do portfolia mládeže ukončující pubertu už prostě nepatří. A i já to na sobě již delší dobu pozoruji.

Je možné, že čas by se tu a tam našel. Ale má to cenu, psát sem o věcech, o kterých se jinde dočtete denně, jednou do týdne? Nemá. Alespoň ne pro mě. Navíc je poslední měsíc a půl školy, učitelé doslova lítají a kvokají že je načase pomalu ukončovat hodnocení, do toho se vám připlete brigáda, kterou už tak nutně potřebujete, abyste si vydělali na autoškolu, kterou (pokud si na ní ovšem vydělám) začínám absolvovat od září. Další žrout času už do tak vyžrané ledničky. Marnotrapná slova padají na Vaši hruď a lapáte po dechu, co si to ten adolescent zase vymýšlí. Tak to zkrátíme.

Mějte se fajn, na oblíbené blogy určitě občas zajdu a okomentuju dění. The C-D zůstane takhle, jak je. Můžete si jít občas zavzpomínat.

CRASH-DISNEY/THE C-D

2009-2011

Pokud by jste nadále měli sebemenší zájem navštívit blog, kde účinkuji zajděte na
kam budu občasně přidávat nějaká svá moudra.

P.S.: Novinky o seriálech se dočtete i na
kam mimochodem také občas něco napíšu :)

Nezapomeňte na mne, nezapomeňte na C-D.

Pay-Track


Pozastavení 1.5. - 14.5.

5. května 2011 v 14:08 | Pay-Track |  The C-D: Info & Novinky


Nazdárek!
Tak se tu stavuji po pár dnech a přináším oznámení. Jelikož mám v tuto dobu školní praxi, nemohu se nijak věnovat blogu. Praxe je na 14 dní, takže až příští týden o víkendu sem možná něco přidám.
Pozastavení: 1.5. - 14.5.
Nezapomeňte na mě, prosím! :)
Váš Pay-Track

© The C-D (07/2009 - 05/2011)