Únor 2011

Chris, čaroděj III [25] - Finále, část druhá

28. února 2011 v 20:00 | Pay-Track |  Chris, čaroděj III

Obloha pomaličku měnila barvu z černé na zářivě modrou. První sluneční paprsky se prodíraly na zemský povrch a oznamovaly konec nadvlády zla. V tu chvíli si Chris uvědomil, co všechno ta prohnaná magie způsobila. Vzpomněl na okamžik, kdy mu Inez darovala schopnosti ale také na okamžik, kdy ji poslal tornádem bůhví kam do vesmíru. Na okamžik, kdy se s Remusem učil je používat, ale také na chvíli, kdy se Remus s Inez povraždili. Na chvíli, kdy šťastně se Stelou a Myou procestovávali teleportací svět ale také na chvíli, kdy kvůli němu musela Mya zemřít. Na chvíle, kdy byl šťasný, než se ten pitomý Redler rozhodl ho zničit. Na lidi, kteří kvůli němu umřeli v obchodu, který nedávno vybuchl. A v tu chvíli se rozhodl, že tohle musí skončit. Právě se před ním objevilo jeho temné já. ,,Myslel jsem že si mrtvý... Mělo mi dojít, že se z toho dostaneš." pronesl naštvaně temný Chris. ,,Jo, to ti teda mělo. Bohužel mám pro tebe špatnou zprávu. Budu tě muset poslat zpět tam, kam patříš." řekl Chris a začal po temném Chrisovi zuby nehty šlehat blesky, masy kinetické energie a oheň. Temný Chris se jen usmíval a úspěšně vzdoroval. ,,Víš že se mě takhle nezbavíš!" vykřikl. ,,Jo, to bohužel vím." pošeptl si Chris a teleportoval se do opuštěné výrobní haly Drairského závodu na párátka. Temný Chris tam byl v okamžiku za ním, ale v přítmí haly ho nikde neviděl. ,,Neschovávej se jak nějaká krysa!" zařval temný Chris v hale. ,,Fajn, tak dobře!" řekl náš Chris a vyšel ze stínu. Za chvilku za ním vyšli i Mya, Matt a světlý Chris. Všichni čtyři pak namířili na toho temného ruce a vznesli ho do vzduchu. ,,Cože?! Jak..! Tohle vám nevyjde!" ječel temný Chris a marně se škubal a snažil se z telekinetické bubliny dostat. ,,Tak hele, ty temná loutko, tady si skončil! Dokázal si zničit krále magie, ale své neutrální a světlé dvojče s pomocí dalších čarodějů prostě neporazíš! Rozluč se s tímhle světem!" řekl mu Chris a všichni čtyři pak začali zaříkávat kouzlo na otevření brány do paralelního vesmíru. Za chvilku už před nimi kroužili dva objekty, jeden bílý a druhý černý. ,,Sbohem, zmetku!" vykřikla prozměnu Mya a pohybem ruky poslali temného Chrise do černé díry, která se za ním následně uzavřela a zmizela. ,,Děkujeme ti za spolupráci a už se raději vrať." řekl Chris světlému Chrisovi a potřásl mu rukou. ,,Bylo mi potěšením, bratře." řekl světlý Chris a zmizel ve vnitru bílého kruhu. Ten za ním poté také zmizel. ,,Tak a je to za náma?" zeptala se Mya. ,,Ano, je." odpověděl Chris. ,,A co bude teď?" zeptal se Matt. ,,Budeme zase normálně žít! Už žádná kouzla. Dokáží jen ničit lidem život!" odpověděl Chris.

O TÝDEN POZDĚJI:
Chris, Mya i Matt se účastnili pohřbu krále magie Ikuuse IV. Nad jeho zlatou hrobkou měla zrovna řeč nová královna Hannah III. ,, ...a tak odešel muž, jenž byl naším přítelem, rádcem ale i vychovatelem. Dokázal poradit a pomoci v nesnázích ale jeho největší zásluhou je, že pomohl jednomu z největších čarodějů vydat se na správnou cestu." Její pohled utkvěl na Chrisovi. ,,Chrisi Cierro, chcete něco říci?" zeptala se. Chrisovi připadalo přinejmenším slušné odpovědět ano. Došel k hrobu a náhle spatřil zrak všech čarodějů a čarodějnic na světě. Oni moc dobře věděli kdo on je. Ačkoliv oni jsou starší a moudřejší, on je ze všech čarodějů nejsilnější, což ho už teď, v 16 letech činí budoucím králem magie. ,,Ikuus byl můj opravdu blízký přítel. Nebral jsem ho ani tak jako krále magie jako spíše svého učitele. Jak už řekla Hannah, on dokázal poradit i pomoci a nejednou zachránil mě, nebo i nikomu jinému život, za což bude stále v paměti nás všech. Myslím si, že tento muž se zasloužil o pravidelný a pořádný řád magie čímž předčil další krále magie mnoho let dopředu. Ikuusi, příteli, odpočívej v pokoji..." Chris měl slzy na krajíčku, proto už se nezmohl na více. Po obřadu šli Matt, Mya a Chris k Hannah. ,,Co teď s náma bude?" zeptala se Mya. ,,Máte před sebou spoustu práce. Sami uvidíte. Zatím si však žijte svůj život, já se vám včas ozvu." řekla Hannah a Matt, Mya a Chris se objevili u obrovské vily na kraji Drairu. Za chvilku se u nich objevila i Hannah a řekla: ,,Berte tohle jako kompenzaci za vše nepříjemné, co se vám v posledních měsících stalo.". Potom zmizela. Tři šťastní puberťáci vběhli do vily s bazénem a saunou a během chvíle si byli jisti, že mají nový domov. Mya už nemusí žít v ústraní a Matt zase v dětském domově. Tři čarodějové pohromadě... Navždy.

K O N E C III. S É R I E


Chris, čaroděj: Uvnitř a okolo

28. února 2011 v 19:12 | Pay-Track |  Chris, čaroděj III


JIŽ DNES VE 20:00 BUDE UVEŘEJNĚN POSLEDNÍ, 25. DÍL TŘETÍ ŘADY. NENECHTE SI HO UJÍT!


Chris Cierra začal kouzlit ve 14 letech, kdy ho obdařila magií Inez - přítelkyně jeho otce ale zároveň také vysoce postavená čarodějka. Tehdy ovládal magický svět krutý král Nillan, jenže čtveřice čarodějů se rozhodla, že to tak nemůže jít dál. Vyhledali dávné poselství o chlapci, jehož síla bude větší než samotné Slunce. Pak konsil složený z čarodějů Inez, Remuse, Ikuuse a Koliatha vyvoleného našli. Inez mu moc darovala, ale Koliath je podrazil a Inez byla zničena. Poté se objevil Remus a trénoval Chrise na bitvu proti krutému králi magie. Jenže se objevil háček, Inez vesmírný "výlet" přežila a byla zahnána do kouta - zabít Chrise Cierru nebo bude zabit její přítel. A tak šla zabíjet. Do cesty se jí ale postavil Remus a tak se strhla bitva jež vzala život oboum dvoum. Chris nakonec nedokázal porazit zlého Nillana avšak Mya, dívka která také náhodně získala kouzelné schopnosti dokázala vrátit čas a zlého Nillana zničit. Stálo jí to však život. To pak už zakročil poslední žijící člen konsilu Ikuus, jenž se zároveň po smrti Nillana stává novým králem magie. Zachraňuje Myinu duši a oživí ji. Mya však může žít pouze v kouzelném neexistujícím světě - sídle krále magie jež nemá vyhraničení a nikdo neví kde je. Když se všechno zdá zase v pořádku, objeví se Murray Redler, Chrisův bývalý soused, který otevře bránu do zlého paralelního vesmíru a vyvolá z ná Chrisova temného dvojníka. S ním chce zničit Chrise Cierru z jeho světa. To se mu ale nepodaří a samozřejmě skončí mrtev. Temný Chris pak zabíjí i posledního člena tajného konsilu Ikuuse a přebírá vládu nad magií i světem. Chris, Mya a nově objevený čaroděj Matt se ho musí jednou provždy zbavit...

POSTAVY:
1) Hlavní:
Chris Cierra (samotný hlavní hrdina zemře v díle 2x18, v díle 3x01 je oživen)
Mya Rodrigo (de facto zemřela v díle 2x18, znovu se objevuje v 3x06)
Ikuus IV (zemře v díle 3x22)
Remus Hemun (zemře v díle 2x17)
Inez Stanley (zemře v díle 2x17)
Matt Gordon
2) Vedlejší:
Tarra Spring (objevile se pouze v 1x01, poté už ne - vše bude vysvětleno v trilogii Poslední kouzlo)
Megan Cierra (matka Chrise)
Jesse Cierra (otec Chrise, jeho přízelkyně byla Inez)
Allyn a Jessthoper Cierrovy (prarodiče z otcovy strany, jejich dům byl zničen v díle 2x17)
Velma a Stewart Kairanovy (prarodiče z matčiny strany, vlastníci hotelu Onepot - 2x04)
Lilien Kairan (Chrisova teta, sestra Megan. Její přítel byl Remus.)
Joe Jork (chlapec, jenž měl v druhé sérii zničit Chrise, sám de facto v díle 2x18 zemře)
Murray Redler (Chrisův soused, jenž přijde na jeho "malé" tajemství. Zemře v díle 3x19)

A TEĎ K TRILOGII POSLEDNÍ KOUZLO, VSTUPTE POD PEREX!

Pay-Trackovo blogaření | 1. díl | TheSimsMan

25. února 2011 v 20:00 | Pay-Track |  Pay-Trackovo blogaření
Jak jsem slíbil, tak činím. Menší seriál o historii mého blogaření právě začíná! :)
Roku 2011 je to přesně 5 let, kdy Pay-Track poprvé objevil fenomén blog. Psal se rok 2006 a já, tehdy ještě jako páťák poprvé dostal nápad založit si vlastní web. Zkoušel jsem to všude možně - webzdarma, webgarden a já nevím ce všechno tehdy ještě bylo, jenže mi nic z toho nevyhovovalo. S Ma-Teou (tehdy třeťačka!) jsme oba děsně ale děsně žrali The Sims. Jediný náš přístup k internetu a počítači celkem byl tehdy pouze u mého dědy (tam jsme hráli to Sims) a ve školním klubu - kde jsme poprvé s Ma-Teou objevili blog.cz a já hned věděl že tady zakotvím. Dohodli jsme se, že založíme něco o Sims, když to tak milujeme ale stále jsme se nemohli dohodnout na názvu. Nakonec padlo myslím něco jako SimsLand, ale než jsme se oba dostali do správného rozpoložení, založil jsem si blog s názvem TheSimsMan. Ma-Teu to značně rozezlilo (ani byste nevěřili jak dokázala být tahle holka v devíti letech tvrdohlavá!) a tak neváhala a založila si TheSimsWoman. Nakonec jsme pak založili společně i ten TheSimsLand, ale nebavil nás. Já jsem se pevně věnoval TSManovi. Ani nevíte jak jsem byl na sebe pyšný, když jsem vyrobil první design v malování. Byla to naprostá příšernost, ale když je to vaše výroba, koukáte na to jinak. No, ale TheSimsMan neprosperoval dle mých představ a tak jsem ho asi po půl roce zrušil. O rok později, tedy 2007 nastal jeho velký comeback (samozřejmě že Ma-Tea s TheSimsWoman neváhala a udělala ho taky!) ale po třech měsících neúspěchu jsem to podruhé zabalil. TheSimsMan pak zel prázdnotou až do roku 2009, když jsem po několika příchodech a odchodech definitivně opustil Crash-Sims a zjistil jsem, že bez blogu o The Sims nemohu prostě žít. Tak TheSimsMan ožil potřetí (TheSimsWoman už ale ne!) avšak jak rychle ožil, tak rychle zase zemřel a tentokrát už navždy. Stále na něj ale budu vzpomíbnat s hřejivým pocitem u srdce, protože ačkoliv neprosperoval, byl to můj úplně první blog a tím také navždy zůstane.

Dess #12

25. února 2011 v 19:22 | Pay-Track |  The C-D: Designy
Tak, k příležitosti 20 000 návštěv vstupuje na scénu nový dess :)
_______________________________________________________________
Téma: mÁnie!
Od: 25.2.2011
Do: ???
Náhled:

EDIT: 12.3.'11 se objevily nové popisky do menu a 19.3.'11 levý okraj Spring is comming on C-D:

SWEET 20 000!

25. února 2011 v 18:17 | Pay-Track |  The C-D: Info & Novinky
A je to tady! I když trochu opožděně, přeci jen zahajuji takovou menší oslavičku. Jak už je u mě zvykem, vždy píšu svou oblíbenou frázi SWEET xxx. Dnešek není samozřejmě výjimkou :)

Takže, The C-D, SWEET 20 000!!!


VIDEO: Lovci duchů v reálné realitě

25. února 2011 v 18:10 | Pay-Track |  Lovci duchů
Že tomu názvu článku nerozumíte? Nemějte obavy, vše Vám dopodrobna vysvětlím :)
Následující epizoda šesté série bude epizoda s názvem
French Mistake a máme se v ní určitě na co těšit! V nebi se totiž strhne válka mezi archanděly a zrádcem Castielem. Archandělé Raphael a Balthazar se chtějí Castiela zbavit stůj co stůj a tak uvrhnou bratry Winchestrovy do tzv. alternativní reality. V ní jsou ti dva pouze herci fenomenálního seriálu Lovci duchů a jejich život není skutečný, nýbrž je to jen a pouze seriál. Jak se s tím poperou zjistí v USA již dnes (samozřejmě jejich času) a my hned zítra. Avšak přináším již to slibované video.

V Glee se objeví originální songy

25. února 2011 v 17:22 | Pay-Track |  Glee
Ano, je to tak. V druhé polovině druhé sezony se můžeme těšit na první originální písně v seriálu Glee. Jedna bude nazpívaná přímo sborem, druhou složí Rachel. Songy vycházejí 8. března na CD Glee: The music Volume 5 spolu s dalšími přezpívanými písněmi od našeho oblíbeného sboru New Directions ;)
Jinak u nás se Glee začne opět vysílat od 14. března, každé pondělí na nové TV stanici Prima LOVE, o které jste se zde už mohli dočíst. A teď vstupte pod perex kde je exklusivní ochutnávka dvou originálních songů. První je Get It Right který je nazpívaný Rachel, druhý Loser Like Me od celého sboru :)

Chris, čaroděj III [24] - Finále, část první

25. února 2011 v 17:00 | Pay-Track |  Chris, čaroděj III
Chris, čaroděj III logo|| crash-disney.blog.cz
Uplynulo pár týdnů od doby, co se Matt dozvěděl pravdu. Teď je čarodějem, čistokrevným neboť je synem čarodějky. Avšak stejně není silnější než Chris. Umí už základní kouzla jako výbuchy, mrazení času a začátečnická telekineze. Mya se taktéž učí ovládat své nové síly. ,,No, myslím že už to docela umíme. Co budeme dělat teď?" zeptala se Mya Chrise. ,,To nemám absolutní tušení." odvětil jí. ,,Ani nemusíš!" ozval se neznámý ženský hlas. ,,Kdo jste?" vyhrkli všichni tři. ,,Jmenuji se Hannah a jsem novou královnou magie. Nesu Vám poselství. Ikuus už Vám ho bohužel říci nestihnul... Pro zničení zlého Chrise potřebujete větší sílu, než kterou máte všichni tři dohromady. Musíte prolomit druhou bránu, do hodného paralelního vesmíru a vyvolat hodného Chrise. S jeho pomocí pak dokážete zneškodnit toho zlého!" vyřkla Hannah. ,,A jak to máme udělat?" zeptal se Chris. ,,Musíte vyřknout latinskou seanci dobra, mít zapáleny svíce do hvězdy rozmístěné a prostředek hvězdy krví potřísněný toho, koho chcete vyvolat." pronesla Hannah a zmizela. ,,Bezva! Jdeme na to!" řekl Chris. Ve velké knize magie nalistoval onu latinskou seanci. Rozmístili svíce, zapálili je a potřísnili prostředek hvězdy kapkou Chrisovy krve. Stoupli si každý k špičce hvězdy a začali zaříkávat. Země se začala otřásat a z prostředku hvězdy začalo zářit světlo. Po chvilce už tam stál další Chris. Tentokráte bíle oděný, vlasy blonďaté. Mya vypukla v smích. ,,Hele, tohle není směšný!" řekl Chris. ,,Proč jste mě vyvolali?!" zeptal se světlý Chris. ,,Na našem neutrálním světě je náš třetí bratr, temný Chris a potřebujeme ho dostat zpět do jeho zlého vesmíru!" řekl Chris. ,,Dobrá, jaký je tvůj plán, bratře?" optal se světlý Chris. Ten měla vymyšlený Mya. ,,Chris, ten náš, kouzlem změní oblohu z téhle zatažené na slunečnou. To ucítí temný Chris a tak se okamžitě přilítne podívat co se děje. Vyčmuchá našeho Chrise a požene se za ním sem, kde na něj budeme čekat my, všichni. Tuto latinskou seanci řekneme pozpátku a tak se dostane zase zpět, tam kam patří. Ty samozřejmě taky." vysvětlila Mya plán. ,,Fajn, takže můžeme? Bude to rychle, aby si se mohl zase vrátit." řekl Chris, vyšel ven a namířil ruku na oblohu...
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Chris, čaroděj III [23] - Syn čarodějčin

24. února 2011 v 17:00 | Pay-Track |  Chris, čaroděj III
Chris, čaroděj III logo|| crash-disney.blog.cz
Matt Gordon měl těžký život. V jeho devíti letech mu zemřela matka, avšak její tělo nebylo nikdy nalezeno. O rok později spáchal jeho otec sebevraždu. Matt skončil v dětském domově, kde si nikdy nedokázal najít kamarády. Jednoho dne se mu ale zjevila jeho matka ve snu. Tehdy se Matt rozhodl, že konečně vypátrá pravdu. Hledal po internetu, volal různým lidem. Pak našel šokující fotografii. Byla na ní jeho matka s nějakým mužem. Ta fotografie pocházela z městečka jménem Saloon. Matt neváhal a zapsal se v nedalekém městě na střední školu. Zdálo se mu, že se na něj konečně začíná usmívat štěstí. Dokonce si tam našel i kamaráda. Matt si však svou chvilku na výslunní neužil dlouho. Kamarád mu umřel a stopy po jeho matce tady končí. Jakoby se vypařila. Stejně jako kdysi od něj. Jednoho chladného prosincového večera se Matt potloukal po Drairu. Do zdejšího domova mládeže, kde teď žil, se mu ještě nechtělo. Najednou se před ním zjevili dvě osoby, kluk a holka. ,,Ahoj, Matte." pronesl kluk. ,,Já jsem Fred a tohle je Ginger, i když takhle nás budeš znát asi víc." řekl a luskl prstem. Kolem jejich těl zazářily stříbrné jiskřičky a najednou před ním stál Chris s nějakou dívkou. ,,Co,co... Jak..." zakoktal se Matt. ,,Klid, kámo. Všechno ti vysvětlím!" řekl Chris. Sedli si na lavičku a minimlně dvě hodiny si povídali. ,,Takže, ty seš čaroděj, ona taky a tvrdíš že já taky. A máme zachránit svět, jo? Šílený!" řekl Matt. ,,Ne, vůbec ne! A můžu ti to dokázat!" řekl Chris a telekinezí nadzvedl kámen. ,,Soustřeď se, a nech ho vybuchnout!" Matt tomu nevěřil ale byl zvědavý a tak to skusil. Nic se nestalo. ,,Hele, přestaneme tady blbnout, já tady chci jen najít svou mámu!" řekl Matt. ,,Vážně? Proto seš tady?" podivil se Chris. ,,A jak se jmenuje?" zeptal se Matta. ,,Inez Gordonová." odpověděl Matt. Mya i Chris s sebou škubli. ,,Co, vy jste jí znali? Proč se tak tváříte!" vyhrkl Matt. ,,Máš její fotku?" zeptal se Chris. ,,Jo, nosím jí pořád u sebe." odvětil Matt a ukázal jí Chrisovi a Mye. ,,No, teď už tedy určitě není pochyb o tom, že jsi čaroděj." řekl Chris. ,,Proč?" udivil se Matt. ,,Tahle žena byla také čarodějka, a moc dobrá! Ona mi dala mou moc!" konstatoval Chris. ,,Aha... A kde je?" zeptal se nervózně Matt. ,,Je mi líto, je mrtvá." řekl sklíčeně Chris a pokračoval: ,,Matte, budeš teď chvilku bydlet s náma, musíme se připravit. A pak ti řeknu vše, co vím o tvé mámě." Matt tomu všemu nechtěl věřit, ale podvědomě věděl že to je pravda a tak souhlasil...
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

OSLAVA 20 000 - Co Vás čeká a nemine

24. února 2011 v 16:32 | Pay-Track |  Party
OSLAVA 20 000 vypukne zítra na počest 20 000 návštěv tohoto blogu. K její příležitosti mám připraveno pár věcí, tak Vám je teď prozradím ;)

© The C-D (07/2009 - 05/2011)