Leden 2011

HIMYM | Hláška v bublině | 1.

30. ledna 2011 v 19:53 | Ma-Tea |  Jak jsem poznal vaši matku
Jelikož jsem si vzala na starost HIMYM, připravila jsem si pro Vás novou ,,rubriku" - Hlášky v bublinách. Okoukněte co si pro vás chystám.  ↓


The CW už ruší seriály

28. ledna 2011 v 19:52 | Pay-Track |  Televizní novinky
The CW | The C-D
Americká televizní stanice The CW se pustila do rušení seriálů pro první pololetí 2011. Nad některými ale ještě visí otazník.

Jistou další sezónu mají Vampire Diares, Gossip Girl a 90210.

Seriály, se kterými se letos rozloučíme, jsou následující: Smallville, končící po 10 letech, Life unexpected, který se dočkal bohužel jen dvou sezón a One Tree Hill, který nám řekne sbohem po 8 letech.

Seriály s nejistou budoucností jsou Hellcats, Nikita, nebo také bohužel Supernatural (Lovci duchů). Přímo co se Supernaturalu týče - dosavadní ředitelka podala návrh na objednávku další, tedy sedmé sezony. Avšak paní ředitelka ve funkci končí, a tak až její nástupce rozhodne o nejasném osudu Sama a Deana Winchestrových.

JAK JSEM POZNAL VAŠI MATKU: Postavy

28. ledna 2011 v 16:28 | Ma-Tea |  Jak jsem poznal vaši matku
Barney Stinson | HIMYM | The C-D

Barney Stinson
Barney je tipický sukničkář, který však vždy nosí oblek, jímž se chce odlišit od stáda ovcí. Barney odsuzuje vztahy a je často tvrdohlavý a snaží se stát si za svým ať se děje co se děje. Barneyho jsme také mohli vidět, že měl problémy s hazardem, které se snaží držet pod kontrolou. Mezi jeho další vlastnosti patří metrosexualita, jelikož o sebe rád pečuje. Jeho nejznámější fráze, jež ho během necelých šesti odvysílaných sérií doprovází jsou tyto fráze."Nahoď oblek" - jež si přečetl z letáčku v jedné z epizod, kde vzpomínal ma Shanon. Jeho další je - "Bude to legend- počkej si- dární" jež používá prakticky v souvislosti s čímkoliv. "Už se znáš s Tedem?" - jež používá jako způsob, jak začít rozhovor s velice atraktivní ženou, u kterých má Ted pocit, že nikdy neuspěje."Boží" říká často ve svých monolozích.

Robin Scherbatsky | HIMYM | The C-D

Robin Scherbatsky
Robin je novopečená reportérka, která se přistěhovala do New Yourku z Kanady, její rodné země. Jako mladá se stala teeneger oblíbený ve společnosti, kvůli vystupování v kapele. Sama Robin s tímto původem má jistý problém. Robin se nechce vázat a svým charakterem je podobná Bareymu. Po vztahu s Tedem a Gaylem s kterými se rozešla, kvůli tomu, že se nechce výzat a hlavně kvůli vlastní kariéře. Tu považovala vždy za důležitější. Neuvěřitelné se stalo skutečností a sama Robin začal sdílet svůj čas s Barneym.Ted Mosby | HIMYM | The C-D

Ted Mosby
Ted je romantický snílek, který touží po tom co nejdříve si založit rodinu a postavit si vlastní dům splodit děti a žít si svůj vlastní malý americký sen, ale to se mu dlouhodobě nedaří do té doby než poznal vaši matku. Povoláním architekt, po čase začne učit architekturu na vysoké škole. Za svého nejlepšího přítele považuje Marshalla.


Marshall Eriksen | HIMYM | The C-D

Marshall Eriksen
Marshall studuje právnickou fakultu a kdykoliv potřebuje Barney právníka, vždy mu stojí Marshall za zády. Pochází z velké rodiny, která bydlí ve městě St.Cloud v Minesotě. Marshall se zasnoubil s Lilly a bydlí společně s tedem v jednom bytě nad barem, kde se schází každý večer.Lily Aldrin | HIMYM | The C-D

Lily Aldrin
Lily je jedna z učitelek v mateřské škole. Po čase se nastěhovala ke svému snoubenci a nejlepšímu kamarádovi Marhalla a to k Tedovi. Po čase zjistí, že z jejího bývalého podnájmu se stala čínská restaurace. Má ráda pořádek a miluje malování společně s Marshllem. Kvůli tomu vznikne jedna větší pomlka v jejich vztahu, když si chce Lily splnit svůj dětský sen a to malovat. Po čase zjistí, že udělala chybu a chce se vrátit zpět k Marschlovi. To se jí po nějaké době podaří.


Novinky v HIMYM

28. ledna 2011 v 16:21 | Pay-Track |  Jak jsem poznal vaši matku
HIMYM | The C-D
Téměř každý seriál mívá ve svém průběhu tzv. guest star čili hvězdné hosty. V HIMYM jste jich mohli potkat již několik třeba zpěváka Enriqua Iglesiase (3x01,02), Britney Spears (3x13,19), Jenifer Lopez (5x17) nebo třeba Heidi Klum.

V nynější 6. sezóně se již objevila Jenifer Morrison, kterou můžete znát ze seriálu Dr. House, kde hrála doktorku Cameronovou. V HIMYM hraje Zoey, protestantku za práva zvířat, skvostů, památek, no prostě všeho, co jde zachránit. S Tedem se seznámí při protestu proti zbourání jednoho New Yorského hotelu, místo kterého má vyrůst nové sídlo GNB (Goliath National Bank), které shodou okolností Ted navrhuje. Tvůrci seriálu prozradili, že postava Zoey bude pro Teda zatím nejdůležitější žena, kterou potkal. Jejího manžela mimochodem hraje Kyle MacLachlan který je nejznámější ze Zoufalých manželek či Sexu ve městě.

Další blížící se guest star v HIMYM je překvapivě zpěvačka Katy Perry. Ta si zahraje Zoeyinu sestřenici Honey.

A poslední novinkou je Barney, tedy ne přímo on, ale v posledním díle se rozhodl, že je připravený poznat svého otce. A tak se seriál s názvem Jak jsem poznal vaši matku na chvíli změní na Jak váš strejda Barney poznal otce. Bude to prý legen... Počkejte si!

Hledá se Nemo... Ne, vlastně admin!

27. ledna 2011 v 20:48 | Pay-Track |  The C-D: Info & Novinky
Jak již vyplývá z nadpisu, tak to je. Nemo se nehledá, ten se už našel, beztak ho už nějakej číňan sežral v suši. Ale co se hledá, je nový Admin pro tento blog. A je to urgentní!

Jsme tady 4 a všichni jsme k ničemu. Potřebujeme posilu!

Makushka se stala adminkou na Smallville.cz, to mě těší, a gratulu jí, a počítám že sem přidá článek tak jednou do roka (pokud vůbec).

Ma-Tea má rozdělanou HIMYM, ale nevím proč ji ještě nedokončila. Už to tady zase chtěla vzdát, ale pak slíbila, že se pokusí to nevzdat. Uvidíme.

Danielle je momentálně z technických důvodů nedostupná, a bůhví kdy dostupná bude.

Takže, koho to tady zajímá a zajímají ho alespoň částečně zdejší seriály, nebo i jiné seriály, kterýmy by nás mohl obohatit, nechť napíše do komentářů. Díky.

Chris, čaroděj III [15] - Démon

27. ledna 2011 v 17:00 | Pay-Track |  Chris, čaroděj III
Chris, čaroděj III logo|| crash-disney.blog.cz
JUBILEJNÍ 50. DÍL!

Další ráno se Chrisovi opravdu dobře vstávalo. Doufal, že se jeho budoucí já mýlí, a všichni mu už dají pokoj. Jenže osud s ním má jiné plány. Když dorazil do školy, potkal Matta hned v šatně. ,,Ahoj." řekl mu Matt hned u dveří. ,,Nazdar." odpověděl s nejistým tónem Chris. ,,Jsem zvědavý, co budeme dnes dělat. Co ty?" zeptal se Matt. ,,Jo, já taky." zabrumlal Chris. Mattovi nedalo Chrisovo podivné chování. ,,Co ti je?" ,,Ale nic, v pohodě." odpověděl Chris a vydali se do třídy. Po ukončení vyučování se Chris vydal nejrychleji jak jen mohl na oběd. Tam uviděl něco, co se mu ani za mák nelíbilo. Jakýsi postižený chlapec zrovna dojídal, když ho upoutala Chrisova přítomnost. Koukl se na něj, oči mu rudě problikly. Chris se zalekl a zmrazil čas. Samozřejmě že na oného postiženého chlapce nemělo jeho kouzlo vliv. Chris šel za ním, ale než stihl udělat první krok chlapec se zvedl a mrštil po něm ohnivou kouli. Chris ji stihl zastavit a hodit ji po něm zpět. To se ale jeho nepříteli nelíbilo, a tak zmizel v plamenu ohně. Chris jen s udivením pozoroval. Rozmrazil čas, vydal se na záchod a odtamtud se přenesl do hotelového pokoje, kde bydlela jeho budoucí osobnost. ,,Stalo se něco divného." řekl Chris. ,,Co? Něco s Mattem?" zeptal se s obavou Chris z budoucna. ,,Ne. Nějakej kluk ze školy. Rudě mu problikly oči a pak po mě hodil kouli ohně. Pak v ohni zmizel." řekl s klepavým hlasem Chris a sedl si. ,,Sakra... To je špatný, moc špatný! To byl démon, ale je divný proč na tebe útočil, démoni jsou totiž čarodějům a čarodějkám pod 18 let skryti!" řekl vyděšeně Chris z budoucnosti a začal přemýšlet. Vzal Velkou knihu magie a začal jí listovat. ,,A jéje..." řekl po chvíli. ,,Co je?" zeptal se Chris. ,,Asi jsem porušil časovou smyčku, a některé věci se teď stanou jinak, než v mé době. Jako první příklad tu máme, že Redler nevyvolal duši mrtvého Nillana, ale nějakého démona..."

t.A.T.u. - How soon is now

26. ledna 2011 v 16:42 | Pay-Track |  MUSIC
Ou jé! Actually music se mění!
Actually Music // Crash-Disney.blog.cz
Všichni z Vás jistě znají seriál Čarodějky.
Tak si vybavte úvodní znělku ;)

Toto je modernější verze od t.A.T.u.


Chris, čaroděj: Otázky a odpovědi

25. ledna 2011 v 20:13 | Pay-Track |  Chris, čaroděj III

Pokračování třetí série dnes vypuklo a já Vám osvětlím pár faktů o dalším pokračování.
Crash-Disney.blog.cz

Chris, čaroděj III [14] - Varování

25. ledna 2011 v 17:00 | Pay-Track |  Chris, čaroděj III
Chris, čaroděj III logo|| crash-disney.blog.cz
Venku panovalo deštivé počasí s bouřkou. Chris Cierra přesně v momentě, kdy uhodil blesk na louku za jejich domem, hleděl do tváře svému budoucímu já. Napadlo ho tolik otázek, ale nějak neměl sílu se zeptat. Jen tam tak stál a civěl. ,,Dobrá, asi jsme to nevzali ze správného konce." řekl Chris z budoucnosti a chvíli počkal, jestli jeho mladší já něco řekne. ,,Tak se posaď, já to obstarám. V rychlosti ti sdělím, co potřebuju, a pak zase zmizím. Teda ne úplně, musím tě tu teď chvíli hlídat." Chris byl trochu vedle, ale posadil se. ,,Hele, jako určitě už spoustu lidí, ti i já řeknu že ti zase hrozí nebezpečí. Ale s tím bys už měl počítat. Pokud se nemýlím, je dnes 27. srpna, ne?" V Chrisovi hrklo a hodil na své budoucí já zmatený pohled. ,,Ne, dnes je prvního září." Budoucí Chris se podíval na kalendář na zdi. ,,A sakra! To už si byl dnes ve škole, že? No kruci... Tak jinak, byl tam někdo, kdo ti věnoval extrémní pozornost?" Chris se zamyslel ale nic ho nenapadlo. ,,Nevím. Kdo by to měl být?" Chris z budoucnosti si sedl a spustil: ,,Víš, ten tvůj bývalej soused, Redler. Začal se v tobě šťourat. Jeho byt je teď taková malá ústředna FBI. Sleduje každej tvůj krok, a bohužel i každé tvé kouzlo. Poslední kapka pro něj byla, jak si u tvého táty napadl ty dva mladíky, a tak se rozhodl, že s tebou zatočí po svém. Pokud se nemýlím, je už pozdě na překazení jeho plánu vyvolat ducha padlého krále magie. Jo, slyšíš dobře, Redler se stal okultistou. Nakoupil si všechny možný magický předměty a snaží se tě dostat. Pokud se nemýlím, duch Nillana už obsadil tělo tvého nového kamaráda Matta. Musíš se od něj držet dál, než vymyslíme jak se ho zase zbavit!"

MISFITS: Trailer, Season 2 + Intro

23. ledna 2011 v 17:51 | Pay-Track |  Misfits

Intro seriálu:

© The C-D (07/2009 - 05/2011)