Srpen 2010

Camp Rock 2: The Final Jam - Brand New Day [Demi Lovato] OST

31. srpna 2010 v 11:53 | *MaKuShKa*

01. Brand New Day - Demi Lovato


A jak jsem slíbila, tak taky konám.
Ke všem písničkám doplním nejen LINK na stáhnutí, ale také anglický i český text, aby jste mohli zvolit opravdu ten nejlepší i podle textu a smyslu! :)

Předem podotýkám, že překlad je MOJE práce a ne GOOGLU, tak to prosím oceňte.
PS: Když kliknete na obrázek, ZVĚTŠÍ SE a vy budete mít možnost vidět slova ještě jasněji :)

Camp Rock 2: SOUNDTRACK

31. srpna 2010 v 10:57 | *MaKuShKa*
Je to pár dní, co jsem zhlédla CR2:The Final Jam a naprosto jsem se zamilovala do všech těch krásných písní, které celý film provází.

Proto jsem se rozhodla, že vám každý den poskytnu 1 písničku a poté společně rozhodneme, která si zaslouží být písní číslo 1 :) Já už mám samozřejmě pár svých favoritů, ale uvidíme, jaká písnička nejvíce zaujme vás!!

Dokonce jsem tak hodná, že jsem se rozhodla poskytnout vám všechny písničky ke stažení a ano, já je uploadnu na server, ze kterého budete moci stahovat :)
A aby té mé štědrosti enbylo málo, rozhodla jsem se vytvořil VLASTNÍ PŘEKLADY písní, aby bylo jasné, o co jde a abyste před premiérou CR2 u nás věděli, o čem je v písních řeč a že nádherně dolazují celou atmosféru filmu :)


Camp Rock 2║crash-disney.blog.cz

01. Brand New Day - Demi Lovato               [ZDE]


Camp Rock 2║crash-disney.blog.cz

02. Fire - Michael "Mdot" Finley                   [ZDE]


Camp Rock 2║crash-disney.blog.cz

03. Can´t Back Down - Demi Lovato               [ZDE]

Demi Lovato and Joe Jonas - Wouldn't Change A Thing

25. srpna 2010 v 9:53 | *MaKuShKa* |  MUSIC
A zase jsem se rozhodla změnit Aktuální Song já :) Snad to tedy Pay-Trackovi nebude vadit, ale když se nám blíží ta premiéra Camp Rocku 2 - na kterou se mimochodem vážně těším, protože Demi naprosto zbožňuji, rozhodla jsem se, že vyberu právě písničku z CR2.

A moje volba nebyla složitá:

Wouldn't Change A Thing

je moje oblíbená. Dává smysl a navíc - je pomalá a táák romantická :)


Prázdniny končí...

25. srpna 2010 v 9:45 | *MaKuShKa* |  The C-D: Naše kecy
LOGO Crash-Disney 2010_II
.. a já se konečně v plné síle dostanu na internet :)
Teď jsem tady na to trochu zanevřela, ale myslím si, že jsem konečně schopná to spolu s
vracejícím se Patrikem zvládnout :)

V předchozím článku píše o nových posilách, které jak jinak než přivítám. Nejsem už nejmladší a internet a blog.cz není mou prioritou. Informace sháním jen pro vaši potěchu, já už na to moc nejsem, i když asi napořád v mém srdci zůstane moje milovaná Demi :) nicméně má moje "internetování" alespoň nějaký smysl.

Nadále bych vám v budoucnu ráda přinášela novinky a třebas se i občas montla do Patrikovo prácičky :D Snad mě nezabije :)

Takže z anšich článků vám může dojít, že se OBA po prázdninách vracíme v plné síle a pokud se sežene schopná, pracovitá a spolehlivá posila, C-D zase nabyde své ztracené slávy :)

*MaKuShKa*

Crash-Disney v SONB

24. srpna 2010 v 11:05 | Pay-Track |  The C-D: Info & Novinky
Už asi měsíc jsme v SONB na blogu Danielasims. Pokud chcete, můžete pro nás hlasovat.


První změny

24. srpna 2010 v 11:01 | Pay-Track |  The C-D: Info & Novinky
Sice ještě není září, ale mám trošku času, tak jsem rozhodl už teď zavést první změny.

[1] RUŠÍ SE TWITTER
K čemu vůbec je? :D Mám sotva málo času na Facebook, Twitter už vůbec nestíhám. Sociální Crash-Disney zůstává alespoň na Facebooku.

[2] RUŠÍ SE FRIENDLY BLOGS
Neboli spřátelené blogy. Stejně jako u Twitteru, nemám čas je obíhat. Avšak nezoufejte, po vzoru Mrs.Nily z blogu danielasims.blog.cz zavedu pouze mé oblíbené blogy, kam rád občas zajdu. Určitě to bude Ricco, na jeho blog chodím úplně nejraději, i další současná FB Smizuzi. A další určitě přibydou. Mě si v SB nechat můžete, nebo mě klidně smažte, je to na vás.

[3] NOVÝ WEBMASTER(ŘI)
Nebudu sám blog stíhat, a jen s pomocí Makushky, která má ještě ke všemu také svůj blog, to stejně nepůjde. Proto potřebujeme do týmu novou posilu, ale pozor! 

Musíte mít alespoň základní znalosti o Disney Channel nebo o jeho hvězdách.
Musíte se na 100% věnovat Crash-Disney, což znamená že bude lepší, kdyby jste neměli svůj vlastní blog. Pokud už se najdou zájemci ještě před vyhlášením konkurzu, můžete se ozvat tady do komentářů, nebo na mail, který je uveden nahoře v menu.


To by bylo ze změn prozatím všechno. Užijte si poslední dny prázdnin a mějte se famfárově! :D:D:D

Od září opět na scéně

12. srpna 2010 v 20:09 | Pay-Track |  The C-D: Info & Novinky
Tak a je to tady. Konečně jsem se přemohl a našel si čas na napsání článku o budoucnosti. Je to takhle:

,,Bylo, nebylo, jeden Pay-Track se dne 1.7. nastěhoval ke své babičce na celé prázdniny. Chodil tam na brigádu a ještě ke všemu se musí začít učit, poněvadž propadl z předmětu Právo a 25.8.2010 dělá opravné zkoušky. Brigáda zabrala polovinu dne, zbytek obstarávání malé farmy, kterou vlastní babička s dědou. K večeru Pay-Track celý zmožený upadl do kóma před televizí, či před sledováním filmů a seriálů na PC. A ejhle, před týdnem ho zkolil zánět mandlí a Pay-Track celé dny proválí v posteli. Až tohoto krásného, dnešního dne ho napadlo: Co se vůbec děje na C-D? A jelikož se tu od 14.6. neděje vůbec nic, musel jsem už kruci něco napsat. A to by byl konec malé pohádky.''

Fajn, a teď k faktům. Jelikož u babičky budu bydlet až do samého konce prázdnin, na blog si plný čas udělám až začátkem září. A to se opět rozjedeme, ve zcela nové podobě.

 A teď k ,,prošvihnutým'' narozeninám.

2.7.2010 to byl přesně rok, co jeden chlapec plný nadějí založil blog o přicházejícím kanálu Disney Channel. Sice se to chvilku drhlo ale nakonec přišel kýžený úspěch a blogu se dobře dařilo. Patrick si se stoupající slávou (haha :D) změnil přezdívku na něco lepšího - Pay-Track. Časem se za pomoci odborníka Martiiinky, později též přejmenované Ma-Tey učil novým dovednostem s grafickými programy. Vážně, kdyby nebylo této šikovné slečny, ještě dnes dělám designy v malování. Slečna Ma-Tea se také na chvilku stala součástí týmu umělců jež provozují tento blog. Bohužel ji nebavilo pořád něco vymýšlet, a neměla moc času, poněvadž je to, narozdíl ode mne, pilná studentka a tak hojně četla školní literaturu. Tudíž po čase tým opět opustila... Bla bla bla, fakta napíšu do narozeninového článku, který BUDE! 

Jelikož nemůžeme oslavit narozeniny Crash-Disney, oslavíme alespoň příchod Disney Channel do ČR a tak nějak to spojíme. Ano, 19.9.2010 bude šou.

Tak, a teď abych vás nezdržoval tak připojím jedno video, a to znělku 4. a zároveň poslední sezóny seriálu Hannah Montana, ve které se bohužel již neobjeví Mitchell Musso jakožto jedna z hlavních postav. 4. série bude mít pouze 11 dílů, a dvanácty jednohodinový speciál alá ,,Good bye''. A zároveň typ. Pokud nechcete čekat do 18.9.2010 na českou čtvrtou sérii, stáhněte si ji na Uloz.to v angličtině a s titulky. Věřte, je to v originále mnohem lepší. 
A teď tedy tu znělku:
© The C-D (07/2009 - 05/2011)