Květen 2010

Hannah Montana Forever: First Look

29. května 2010 v 19:26 | *MaKuShKa*
Další ze Sneek Peaků pro poslední sezónu Hannah Montany!
Díkybohu nám tenhle kousek říká už mnohem víc :)Maskot Pete

25. května 2010 v 15:05 | Pay-Track
MaskotPete_Crash-disney.blog.cz

Rodinný 
USA, 2009
Režie: Stuart Gillard

Mitchel Musso jakožto chlapec jménem Pool. Ten je z rodiny maskotů, on sám však maskotem být nemůže, jelikož má alergii na kostýmy. A tak, aby nezklamal svou rodinu, udělá kompromis a do kostýmu kuřete navleče svého kamaráda Petea. Pete se však rázem stane celebritou, a tak chtějí všichni vědět, kdo se schovává za maskou kuřete.


Stáhni si tento film! Odkaz najdeš ZDE!Hannah Montana krade!

21. května 2010 v 17:44 | Pay-Track |  Hannah Montana
Je to již pár týdnů, co vyšel v bulvárním časopise RYTMUS ŽIVOTA malý článek o zlodějství herečky Miley Cyrus. Co a proč kradla? To se dozvíte v článečku, který jsem exkluzivně pro vás naskenoval z výše zmíněného časopisu ;);)

Hannah-Miley krade!! || crash-disney.blog.cz

Camp Rock 2: "It´s On" (oficiální video)

20. května 2010 v 21:09 | *MaKuShKa*

Letní premiéra Camp Rock Dvojky se už kvapem blíží a tak je na čase fanoušky nějakým způsobem navnadit. A to se dá udělat jak jinak, než postnout nějaký momentky z filmu, že?

Takže vám přináším oficiální videoklip k písničce "It´s On"


Tak jsem se dočetla, že tu dočasně velím...

20. května 2010 v 21:03 | *MaKuShKa* |  The C-D: Info & Novinky
Tak to vážně zírám!
Přece jen periodicky nepřidávám žádné články, spíš sem něco hodím, když si vzpomenu a nebo když se mi C-D nějak připomene, třeba když se dostavím, na "můj blog" :) Prostě jsem strašně línej tvor, kterýho zabije i jen jedno kliknutí navíc a řekněte si sami, než se člověk dostane do administrace a sežene novinky, to je dobááá xD

Proto si nemyslím, že tohle řešení je zrovna rozumné, ale asi to jinak nepůjde :)
Nehodlám tu ale slibovat, že sem denně něco hodím, jelikož je tedka u mě na první místě, alespoň co se seriálů a hvězd týče SMALLVILLE!!

Teď přichází ta méně zábavná část mého článku, kterou raději vynechám, protože předpokládám, že nikdo mé nadšení ohlědně SV sdílet nehodlá :D Ale už jsem si zvykla :)

Takže shrnuto podtrženo, pokusím se to tu nějakým způsobem udržet a popřemýšlím alepsoň o nějaké dočasné posile... To ještě uvidím :)

Takže MOC DĚKUJU Pay-Trackovi :)

Zazvonil zvonec a Haničky je konec...

19. května 2010 v 19:52 | Pay-Track |  Hannah Montana
Jak výstižný to titulek... 14.květen byl pro spoustu lidí krásným sluným dnem. Pro štáb a hvězdy seriálu Hannah Montana však dnem smutečním. Padla poslední klapka, reflektory zhasly, kulisy se uložily do skladů, odkuď je už nikdo nikdy nevytáhne. Seriál Hannah Montana skončil.

Hvězdy seriálu to jednotně oznámily na Twitteru: "Show byla dokončena. Skončilo natáčení nejen pro tuto sezónu, ale navždy."

A co teď budou hvězdy padlého seriálu dělat?

Miley se bude věnovat hudbě a filmům,
Mitchel natáčí pro stanici Disney XD nový seriál - Pár králů
a Emily svou kariéru dočasně pověsila na hřebík, jde totiž studovat na vysokou školu.

A tady, poslední fotka z natáčení...

Hannah Montana - Poslední fotka_spolu || crash-disney.blog.cz

My však ještě smutnit nemusíme. Český Disney Channel dovysílává 3. sezónu a ta poslední, s názvem Hannah Montana: Navždy by mohla vtrhnout do našich obrazovek někdy kolem června-července. To je první teorie, další zdroje tvrdí že český DC ji zařadí jako trhák až do podzimního schématu... Nu, uvidíme :)

Neříkám že končím, ale neslibuji zázraky...

19. května 2010 v 19:18 | Pay-Track |  The C-D: Info & Novinky

...aneb první oficiální vyjádření k mé absenci.


Já vím, je to tady už nuda, co... K tomu, že jsem tady dlouho nebyl a nic nepřidal mám samozřejmě své důvody. Nebudu vás zatěžkávat tunami keců jak mam moc práce, ale žhavým důvodem číslo 1 byla nechuť. Ano, už mě prostě nebavilo chodit každý den na blog, a něco přidat. Blog není vše, momentálně mám na zábavu jiné věci.

Takže Pay-Trackovi došla chuť, co dál?

Cítím však že už to nebude trvat dlouho, a chuť se zase vrátí, ale jak píšu v názvu článku - neslibuji zázraky. Je možné že ode mně uvidíte taky jen 1 článek týdně, než se hodím do kupy... Do té doby plně přenechávám velení MaKuShce. Když bude chtít, může si vzít nějakou posilu, prostě tu má volnou ruku. A já zatím budu jen dopisovat povídku ;D
A taky prázdniny - blíží se jako stoletá voda ale už mám své plány, a blog v nich zatím není... Však uvidíme, děcka!

Závěr: Pay-Track se na dobu neurčitou stahuje, bere si dovolenou od blogu.

© The C-D (07/2009 - 05/2011)