Duben 2010

Chris, čaroděj III [13] - Tváří v tvář budoucnosti

28. dubna 2010 v 18:00 | Pay-Track |  Chris, čaroděj III
Chris, čaroděj III logo|| crash-disney.blog.czChris už byl doma, a chystal si věci do školy. Zítra z něj bude středoškolák. Zamyslel se, jak rychle to vlastně uteklo. Když se stal čarodějem, byl v osmé třídě. Za chvíli už to budou tři roky, co ovládá magii. Ta mu přinesla mnoho dobrého, ale také pár zlých věcí. Dokonce on sám jednou zemřel. Myslel na to celý večer. A přemýšlel také nad budoucností. Bude čaroděj navždy? Nebo se zase vyrojí nějaké problémy... Na tohle odpověď neznal, ale již brzy mu někdo jeho budoucnost trošku objasní.

1. září. Den všemi školáky proklínaný. Chris radši neklel, něco by se doopravdy mohlo stát. Svým způsobem se těšil. Nová škola, noví spolužáci, nové prostředí. A zase ho přepadla myšlenka. Bude ve škole čarovat? Co kdyby konečně shodil tajemství, a provozoval magii veřejně. Ne, to by nešlo. Chtěli by ho zkoumat vědci, a ještě by byla nějaká 'magická revoluce'. Chris popadl jeden blok, tužku a zamířil si to do nové školy. Ta byla jen kousek od jeho nového domu v Drairu. Když vešel dovnitř, přepadl ho pocit nejistoty. Sám mezi tolika cizími lidmi. Zamířil tedy do prvního patra, kde by měla sídlit jeho budoucí třída. Pak našel dveře s označením 1.ročník. Otevřel a vešel. Zatím tam bylo jen pár dívek, které na něho hodily zvídavý pohled. ,,Ahoj." řekl Chris a sedl si do první volné lavice. Děvčata se jen pousmála. Během deseti minut se třída zaplnila téměř celá. Vedle Chrise si sednul jeho budoucí spolužák, Matt. Chvíli si spolu povídali a Chris měl hned prvního nového kamaráda ve třídě. Pak přišla jejich nová třídní učitelka. Po 45ti minutách představování školy a budoucího učiva byly žáci propuštěni. Zítra začínají naostro. Chris byl docela rád, že to má za sebou. Ale od zítřka zase běžná rutina. Nýbrž spolužáky už zběžně znal, tak věděl že už to nějak půjde. Doma hodil tašku na zem a šel se napít. Když vstoupil do svého pokoje, čekalo ho nepříjemné překvapení. Chrise zamrazilo. V jeho pokoji seděl nějaký muž, mohlo mu být kolem dvaceti, a listoval si Chrisovo Velkou knihou magie. ,,Kdo seš?!" řekl opatrně Chris. Muž sklapl knihu a položil ji na stůl. Když se podíval Chrisovi do tváře, oboum naráz znova zamrazilo. ,,Je to velice složité, a možná mi to nebudeš věřit.." začal hlasem, který byl Chrisovi náramně povědomý. ,,Tak kdo si!" vyjekl Chris. Muž se nadechl a s notnou dávkou odvahy vyslovil: ,,Jsem ty."

Camp Rock 2: "Can't Back Down" (Official Music Video)

26. dubna 2010 v 20:52 | *MaKuShKa*
A je tu první oficiální Camp Rock-ovský video :)


Camp Rock 2: Úvodní písničku v češtině připravují..

26. dubna 2010 v 20:46 | *MaKuShKa*
... Honza Bendig a Ewa Farna.

Dnes to na svůj twitter postlo BravoCZ > "BRAVOcz Úvodní song k české verzi filmu Camp Rock 2 připravuje Honza Bendig s Ewou Farnou"
  
Super, to se teda máme na co těšit. A ač se to mnohým nebude líbit, nemyslím to v dobrém. Ewa vážně není nic, co by mě uchvátilo, prostě tuhle dívčinu nemám ráda, neodsuzuju ji či její hudbu a nebo nepomlouvám, jen vyjadřuji svůj negativní názor.

Honzík už je jiný kafe. Není to zrvona můj idol a rozhodně nejsem jeho zapříčiněnej fanda, ale ani jím nepohrdnu.

Ale řekněme si na rovinu, je to vůbec nutný nějaká písnčika v češtině?!
crash-disney.blog.cz


Hannah Montana Forever: A Look Back (aneb To, co bylo)

24. dubna 2010 v 13:28 | *MaKuShKa*
Objevilo se nové video popisující ty nejlepší okamžiky a postavy seriálu Hannah Montana!


Chris, čaroděj III [12] - Ponaučení pro neřády

21. dubna 2010 v 18:00 | Pay-Track |  Chris, čaroděj III
Chris, čaroděj III logo|| crash-disney.blog.cz
Chris zrovna dojídal snídani. Pořád byl ještě u otce, ale zbýval mu poslední den. ,,Tak co budeme dneska dělat?" zeptal se Chris. ,,No, trochu se projedeme po lese... Mám tu asi pytláky." řekl Jesse. ,,A víš co? Pojedeme hned. Ale řídit budu já, kdyby ujížděli snadněji je dohoním." dopověděl. Chris dopil čaj, oblékl si bundu a nasedl na místo spolujezdce v džípu. Jesse nastartoval a vydali se na cestu. ,,A vůbec, jak se ti líbí v Drairu?" zeptal se při cestě Jesse. ,,Je to tam dobrý... Vše máš blízko. Obchody, škola i kino mám pár kroků od baráku..." odpověděl mu Chris. ,,Tak to máš dobrý... Ale vlastně, k čemu ti to je, stejně rychle bys tam byl i ze Saloonu. S tou tvou mocí." řekl Jesse a zasmál se. ,,No jo no... Ale to by nebylo tak jednoduchý. Nesměl by mě nikdo vidět." pronesl Chris. ,,Ale kdyby viděl, vymazal bych jim paměť." dodal a zasmál se. Jesse zastavil. Na cestě před nimi stála motorka. Oba dva vystoupili a poohlédli se kolem. Chris slyšel proud řeky, a tak šel za zvukem. Když se mu na obzoru vynořila řeka, špitl: ,,Tady!". U řeky seděli dva mladíci, možná tak stejně staří, jako Chris. Na černo tam chytali ryby. ,,Hej!" zařval Jesse. Mladíci se lekli a nadskočili. ,,Co to tu děláte? Že se vůbec ptám, co?" řekl Jesse a Chris přihlížel. ,,Ale no tak. Pár rybiček Vám chybět nebude." řekl jeden. ,,Je jedno jestli mi budou chybět nebo ne, jde o to že tady chytáte načerno! Můžu na vás zavolat policajty!" pohrozil Jesse. To se evidentně chlapcům nelíbilo. ,,Nechcete nám přece přidělávat problémy." řekl jeden z nich a z kapsy vytáhl vzduchovku alá revolver. ,,Cože? Co si to dovolujete, jdu volat policajty hned!" vyštěkl Jesse a vytáhl mobil. V tu ránu ze vzduchovky vyletěla jedna diabolka. ,,Hej"! vyjekl Chris a telekinezí diabolku zachytil těsně před Jesseovým břichem. ,,Co si o sobě myslíte?" řekl s klidným hlasem. Ti dva jen nevěřícně zírali. Chris zvedl levou ruku, spolu s ní se vyzvedli i mladíci. Plácali s sebou ve vzduchu jak ryby, ale nemohli nic dělat. ,,Jo, zahrávat si s magickými silami není nic moc, co?" řekl s výsměchem Chris. ,,Co to je? Hned nás pusť!" vyštěkli oba. Chris si svou teleportační schopností teleportoval jejich zbraň do ruky a namířil ji na ně. ,,Jaký to je, když na vás někdo míří, a vy s tím nemůžete nic dělat." řekl jim. Pak je telekinezí odhodil do křoví. ,,Fajn, pytláky jsme dostali..." pronesl a vydal se s Jessem zpět k autu. Ale ještě před tím, než nastoupil, nechal svou mocí vybouchnout kola u motorky. ,,Jen ať se projdou..." řekl s úsměvem a nastoupil. ,,Teda. Takhle jim to nandat. Potřeboval bych tě tady častěji..." řekl se smíchem Jesse. Chris ale netušil, co svým jednáním právě odstartoval...

Návštěvnost 2010 | 14

20. dubna 2010 v 21:27 | Pay-Track |  The C-D: Info & Novinky
Návštěvnost za minulý týden (12.4. - 18.4.)

Pondělí: 95
Úterý: 83
Středa: 90
Čtvrtek: 85
Pátek: 70
Sobota: 78
Neděle: 81

Celkem: 582

Pááni, teda hodně se to zvyšuje!! Děkuju moc!! :):)

Demi Lovato v seriálu CHIRURGOVÉ

15. dubna 2010 v 19:22 | Pay-Track |  Demi Lovato
Demi - Chirurgové || crash-disney.blog.cz

DisneyStar Demi Lovato si střihla roli v kultovním seriálu z lékařského prostředí - Chirurgové!!! (EN - Grey's anatomy)

Demi můžete vidět v šesté sérii, která má momentálně premiéru v USA. Do ČR dorazí tedy nejspíše na podzim...

Chris, čaroděj III [11] - Otec, syn a džíp

14. dubna 2010 v 18:00 | Pay-Track |  Chris, čaroděj III
Chris, čaroděj III logo|| crash-disney.blog.cz
Chris seděl u babičky Allyn v obýváku, a prohlížel si rodinné fotografie. Obzvláště jednu, kde byl on, Megan a Jesse. Ještě když byli rodina. Chris si pomyslel, že tehdy snad ani nepomyslel, že by mohla existovat nějaká magie. A teď je jeden z nejmocnějších čarodějů. Rozhodl se. Ještě před koncem prázdnin navštíví otce. Teleportoval se domů a sbalil si pár věcí. Pak se teleportoval k otci. Ten seděl sám v kuchyni. ,,Ahoj." řekl Chris. Jesse nadskočil, jak se lekl. ,,Na-nazdar... Co tu chceš?" odvětil Jesse. ,,No tak... Jdu tě navštívit..." konstatoval Chris. ,,To je skvělé... Už jsem myslel že si na mě zapomněl." řekl Jesse. ,,Já? Já myslel že to ty si mě spíš zavrhnul... Po tom, co se stalo s Inez..." odpověděl Chris. ,,Ne... To je dobrý... Byla zlá..." řekl Jesse a objal syna. Chrisovi zamrazilo. Jeho otec neví, že Inez byla vlastně hodná. ,,No nic, budeš tady spát nebo se hned zase vrátíš domů?" zeptal se Jesse. Chris se usmál. ,,Budu tady tak tři dny... Pak už se budu muset začít chystat do školy." řekl a teleportoval se z otcova náručí do svého pokoje. ,,Hochu, tady mám schody!!!" zařval Jesse a usmál se. ,,Já vím, ale sem neska moc línej!" zařval na něj odpověď Chris. Převlékl se, a sešel dolů do kuchyně. Ze skříňky sebral klíčky od Jesseova džípu a hodil na otce pohled. ,,Co, chceš se projet? Dlouho si už neřídil, co?" zeptal se Jesse. ,,No jasný. Po tvym džípu se mi stejskalo nejvíc." odpověděl a zasmál se. Nasedli do auta a Chris nastartoval. Nešlo mu plynulé rozjetí, takže odjeli až na třetí pokus. Chris miloval řídit Jesseův džíp. Měl při tom svůj zvláštní pocit. Držel volant, koukal z okna, pozoroval les. Neměl žádné starosti. Jen držel ten volant, šlapal na plyn a řadil. V tu chvíli ho z jeho idilického myšlení něco vyrušilo. ,,Pozor!!!" zařval Jesse ale bylo už pozdě. Chris si přes svou nepozornost nevšimnul rokle, do níž právě padali. Chytnul se palubní desky a volantu a teleportoval sebe, i auto zase zpět na cestu. ,,Pane bože! Já už myslel že tam spadneme a, a..." panikařil Jesse. ,,Prosimtě... Máš přece syna čaroděje!" řekl Chris... Avšak od té doby si na řízení dává už velký pozor...

Diplomy za Bleskovku #03

12. dubna 2010 v 22:11 | Pay-Track |  Pro Vás
Tak, konečně jsem udělal diplomy za Bleskovku #03.

Kdo byl vylosován?

1.místo - Ricco
2.místo - DadiQ
3.místo - Mrs.Nila

Vaše diplomy --> Klik na CČ

© The C-D (07/2009 - 05/2011)