Říjen 2009

Wizards of Waverly place: The Movie - Dojemný příběh plný kouzelnických efektů

31. října 2009 v 22:10 | Pay-Track |  Kouzelníci z Waverly

Wizards of Waverly place: The Movie

Disney Channel - Sobota, 31.10.2009, 19:00

Krásný film. Tyto dvě slova stručně a jasně charakterizují tento film. Ale pojďme si to trochu rozepsat.

Už přes týden jsem se těšil až dnes, v 19:00 usednu na křeslo před televizí, a na ovladači stisknu číslo 90. Na obrazovce naskočí Disney Channel, a na něm běží trapné reklamy. Jenže všechno má svůj konec, a tak i reklamy nám řekly sbohem, a Disney Channel uvedl upoutávku na tento film, z jeho vlastní tvorby.

Pak se na obrazovce zjevila Alex Russová, která prohrabávala tašku svého bratra. Taška však byla zakletá a Alex spolkla. Začátek byl takový normální, ale něco však bylo úžasné. A to když Alex začarovala restauraci, a ta se proměnila v metro, které pak jezdilo po městě. To byl pro mne povedený efekt číslo jedna. Ale s tímto mne také zarazilo, že Harper už ví, že Russovi jsou kouzelníci. Ale to se dá snadno přejít. Přejděme k hlavnímu ději filmu.
Russovic rodina jede na dovolenou do Karibiku. Do stejné provincie, ba i do stejného hotelu, kde se Teressa a Jerry Russovi poznali.
Alex se zde zalíbí jeden chlapec, pracovník v hotelu. Jenže když si s ním chce vyrazit, její matka jí to zakáže. A tak Alex vymyslí plán, do kterého zapojí i Justina. Začarují rodiče tak, aby jim všechno dovolili. Jenže plán se vymkne, a Teressa zakáže dětem kouzlit. To už Alex nevydrží, a vyřkne tuto větu: ,,Kéž by jste se s tátou nikdy nepotkali!" Avšak zapomněla na to, že v ruce drží rodinnou kouzelnou hůlku. Její slova se splnila, a Teressa a Jerry byli zase svobodní, Jerry dokonce zase kouzelník. Na své manželství i na své děti zapomněli. A tak ubíhal čas, a Alex, Justinovi a Maxovi hrozilo, že se ztratí v čase. Jejich rodiče se nikdy nepotkali, a oni se tím pádem nikdy nenarodili. Justin však potká muže, který má originální mapu ke kameni snů ( už nevím přesně jestli se ten kámen takhle doopravdy jmenoval). A tak začíná nebezpečná cesta, plná dobrodružství při níž Justin málem přijde o život. Spadne totiž do jámy s tekutým pískem. Když kouzelníci s průvodcem (muž co má mapu) dojdou k propasti, musí si podle mapy vyčarovat most. Justin ho vyčaruje, ale most spadne. A tak Alex pomocí levitačního kouzla pohybuje s jedním kamenem, který je doveze až na druhý konec. Při cestě si Alex i Justin vyjasní, jak je to mezi nimi a jak se mají doopravdy rádi. Ale humor nikdy nechybí. Když všichni dorazí do jeskyně s kamenem, jejich průvodce jim kámen ukradne aby proměnil svého papouška zase zpět v ženu. A tak nezbývá Alex, Justinovi a Maxovi nic jiného, než zvolit si rodinného kouzelníka. Jerry, kterýžto si nikdy nevzal Teressu a zůstal tedy sám kouzelníkem, uspořádá soutěž o rodinného kouzelníka. Teď čarovná moc zůstane jen jednomu. Ale je už pozdě. Max ztrácí paměť, a následně se ztrácí v čase. Nikdy se nenarodil. Teď už to zbývá jen na Alex a Justinovi. Soutěž probíhá na jakési pevnosti a jeden z nich musí dostat kouzelnou moc, která létá okolo. Souboj je z mého hlediska efektně velmi zdařilý, Justin vytvářící ohnivé kruhy, nebo Alex létající ve vodním víru. Souboj nakonec vyhraje Alex, a získává jako jediná z rodiny čarovnou moc. Chce s Justinem rychle vymyslet co dál, jak ještě zachránit rodinu, ale ten také ztrácí svou paměť. Justin Russo potom také zmizí v čase - nikdy se nenarodil. Alex jakožto jedináček ztrácí naději. Chce po Jerrym pomoc, ale ten jí řekne že už není naděje. Vše však zachrání Teressa, která donese kámen snů. Alex si přeje aby vše bylo jako dřív, načež se vrátí v čase na místo, kde jí matka zakazuje kouzlit.
No a je tady happyend :)

Je to asi dlouhý co xD ale je to stručně obsah filmu..xD

Mě se na něm moc líbily kouzelnické efekty. Takové ani nikdy nebyly v seriálu, je jich tady mnoho, a jsou fakt povedené, jak jsem třeba zmínil, Alex létající ve vodním víru, to je moc povedené.

Maximálně doporučuju film shlédnout, a až ho objevím na YouTube, hned ho sem dám...
Což mi připomíná: možná se zase dočkáte seriálů online :)

TUTO RECENZI JE ZAKÁZÁNO KOPÍROVAT!


Crash-Disney a spory webmasterů: Poslední verdikt

31. října 2009 v 21:35 | Pay-Track |  The C-D: Info & Novinky
A je to. Spory jsou vyřešeny. Berte mne teď jako hlavního soudce.

Loko(Katy) sama odešla

A určitě udělala dobře. Ona chápe, že v této bitvě nemůže zvítězit, ale až jednou bude zase o něco chytřejší a nabytá vědomostí, bude moci zvládnout webmasterování na blogu takového charakteru. Ale jedno ti musím upřít, návštěvnost 60-ti lidí už tady není nic neobvyklého, za co by si mohla Ty. Možná kvůli tomu přišli dva, tři lidi, ale určitě ne dvacet. Naše pověst se totiž šíří rychlostí blesku, a na pár blozích o Disney hvězdách se o našem blogu dokonce píše! Takže si troufám říct že sláva roste, pomalu, ale jistě.

Nikdo jiný odcházet nebude

Petulky návrh je absurdní. Nechci tě urazit, ale blog sám už prostě nezvládám. Proto sem taky přijal další webmastery, a pokud by jste odešli všichni, bylo by to tady zase o ničem, poněvadž já už opravdu nemám moc času... Takže doufám že to chápeš, a nadále tady zůstaneš. Stejně jako Ma-Tea.

Tak jste si všichni přečetli poslední verdikt sporů webmasterů. A tak už to taky zůstane.

P.S.: Už za chvíly moje recenze filmu Kouzelníci z Waverly: Film

Možná že vím, kde je zakopaný pes...

31. října 2009 v 20:08 | Petulka |  The C-D: Naše kecy
když se teďka podívám na crash-disney, tak si uvědomuju, že se velice změnilo.. jsou tady zmatky ohledně webmasterů a všemožných čánků.. všechno se mění, pak se to zase mění a pak se to vrací.. na crah-disney nepřibyl za poslední dobu žádný zajímavý článek.. jenom pořád samé informace a informace.. to nikoho nebaví..


NAVRHUJU, ABY VŠICHNI WEBMASTEŘI OPUSTILI TENTO BLOG A ABY TADY ZŮSTAL POUZE PAY-TRACK


když byl blog jen a jen jeho, chodila jsem sem ráda, četla články a psala komentáře.. když jsou tady ted ty velké zmatky, myslím, že nikoho nebaví sem chodit a číst si, jak se všichni webmasteři mezi sebou hádají, jak se pomlouvají a jak je organizace na crash-disney špatná.. proto si myslím, že návrat ke starému dobrému systému jednoho webmastera, by mohl celý problém vyřešit.. u

V rozpacích

31. října 2009 v 12:23 | Pay-Track |  The C-D: Naše kecy
No, tohle sem tedy vůbec nečekal...

Proti Loko už je moje nej SBéčko Baru, a i webmasterka Ma-Tea..
To je dost silná převaha...

Ale uznejte zase, já si tady píšu povídku, a také to není o Disney!
To zase musím napsat pro obranu Loko.

Jelikož jsem zakladatel blogu, a tedy hlavní webmaster :) , mám teď na bedrech nelehký úkol, a to buď jednu webmasterku vyhodit, nebo o jednu webmasterku přijít...

Moje slova: Budu o tom rozhodně přemýšlet, a nabízím Loko, aby odešla sama, a ulehčila tím naši situaci, pokud tak udělá, je opravdu vidět, že je to čestná dívka. Pokud ne, a bude chtít zůstat tady, budu ještě hodně přemýšlet abych dospěl k nějakému rozumnému řešení...
P.S.: Ještě čekám na vyjádření Petulky! A co si o tom myslíte vy, návštěvníci a SBénka?


Nemám slov...jsem zdrcena!

31. října 2009 v 10:52 | Ma-Tea |  The C-D: Naše kecy

Když jsem dneska najela na www.crash-disney.blog.cz úplně jsem se lekla článků za poslední dva dny...ať si myslí kdo chce svý, ale já nejsem spokojena s prací Loko♥(Katy)♥!Její články mně vůbec nezaujali...nic mi na nich nebliklo do očí...jen NUDA a NUDA a NUDA...neříkám, že já přidávám články zajímavé a plné zábavy, ale snažím se o to a by se článek týkal věci!Když máme blog o Disney channel nebo prostě o Disney nemínim si tu číst nějakou Bláznovu knihu výrobků...neříkám, že je to špatný nápad to rozhodně ANO, ale na nějaký blog pro školčata nebo na osobní blog o všem možném.., ale nechápu co má blázen společného s Disney...och...jsem úplně beze slov a pomalu si rozmýšlím svůj odchod!Protože nést "zodpovědnost" za takovéto články opravdu nemínim a nebudu! Jestli se to tady do dnešního večera nezmění prostě odejdu...chtěla jsem začít přidávat další filmy z továrny Walta Disneyho, ale koukám, že když začíná být tenhle blog o bláznech nebudu dělat blázna i z MISTRA Disneyho a ze sebe taky ne...ten si to doopravdy nezaslouží...a myslim, že ani já ne!Zakrýt články s tak krásnými díly od Disney článkami o Bláznově knize... *zděšená* NE! To doopravdy nemá cenu aby mé myslím si zábavné články s filmy, které Vám něco možná dají přetloukla tuna pro mně nezajímavých článků s výrobky pro věkovou kategorii mé malé sestřičky...

Pay-Tracku prosím rozmysli si co chceš...jestli dávat šanci lidem kteří z blogu o Disney dělají mateřskou školu nebo člověka kterého znáš od tvých mateřských let a člověka, který se snaží dávat na blog články týkající se blogu!

Pochopím když si vybereš Loko♥(Katy)♥, protože přidává sice více článku (pro mně jak jsem řekla nudných)...bude mi to možná malinko líto když jsem zase připravila spousty článků které zase vyhodím do počítačového koše, ale co se dá dělat...život je boj, ale stojí za to! :)

JE TO NA TOBĚ!

Ale vyber si jednu z nás...já prostě tohle nestrpím...je mi to líto, ale nedokážu to...ty jsi nechtěl přejít mojí love story a já prostě nepřejdu ničení cizí práce...a někoho kdo je s hlavou úplně vedle jako Loko♥(Katy)♥!

Prosím i návštěvníky aby se k tomuto článku vyjádřili...i kritika je mi darem!

Ma-Tea

Článek pro Loko(Katy)

30. října 2009 v 22:07 | Pay-Track
Ahoj Loko. Velmi si cením tvé snahy, ale vše má své meze. Tady nejseš na svém blogu, kde si můžeš dělat co chceš. Proti tvým článkům nic nemám, pokud nejsou nějak bizardní, což se zatím nestalo. Tvé hrubky ti popřípadně opravím, ale zatím také nejsou nějak veliké. Jen si prosím odpusť kritizování něčích názorů. Pokud se tady Baru něco nelíbí, tak jí to nebudeme brát, a ne že jí hned napíšeme na její blog komentář že jí vadí, že tady je hodně lidí a že nemá psát hnusné komentáře protože to nedělá dobrou pověst. Ona se svým způsobem zasloužila o to, že zde je taková návštěvnost, a proto je to také nejoblíbenější SBéčko. Já osobně moc dobře znám jaká je, když se naštve, a radím ti, abys jí moc neprovokovala. Svého času sme také byly nepřátelé, a byly mezi námi stálé hádky, ale nikdo neměl navrch. A teď, když máme příměří, je to super holčina, co dokáže poradit, a i ty by si s ní třeba mohla být kamarádka ;)

Takže se vyhni nadávkám či kritizování, i když ti přijde nějaký komentář nepříjemný. S tímhle se musí naučit žít každý blogař, že budou hnusné komentáře. A jen ten nejslabší píše ještě hnusnější...

Doufám že si to nevezmeš nějak zle...

Velká revoluce SBéček

30. října 2009 v 15:02 | Pay-Track |  The C-D: Info & Novinky

SBéčka, připravte se

Přichází revoluce SBéček na Crash-Disney

Mnoho z vás už tu dlouho nebylo, a i já osobně se přiznám, že moc často neobíhám.

Proto zredukuju počet SBéček, z nynějších 14, asi tak na 7

Tak se třeste, aby jste to nebyli právě Vy, kdo půjde z kola ven...

Reorganizace

30. října 2009 v 14:40 | Pay-Track |  The C-D: Info & Novinky
Tak jsem si všiml, že loko, i Petulka jsou zde v plné kráse. Ale pokud přidáváte nějakou novou věc (jako loko třeba bláznovu knihu výrobků) tak k tomu vytvořte vlastní rubriku... Teď už si s tím hlavu nelamte, já to napravím, ale pro příště ;)

už to tak asi bude...

30. října 2009 v 12:50 | Petulka |  The C-D: Naše kecy
málo práce na 4 lidi

jsem moc ráda, že Pay-track přijal další webmasterku, jelikož to skutečně vypadá, že právě ona bude tím aktivním článkem, který tady scházel.. nechci tím na nic narážet, ale sami jste už poznali, že tady vůbec nic nepřidávám a jsem naprosto neaktivní.. proto mě hodně překvapilo, když jsem si všimla přehledu webmasterů:

jsem tam.. druhá v pořadí..

už včera jsem si psala s Ma-Teou na icq a sdělila jsem jí své rozhodnutí.. nevím, jestli to Pay-Track už ví nebo ne, každopádně jsem se rozhodla, že nemůžu být pořád ta, která se věčně raději vzdává, než aby zkoušela vyhrát.. asi se divíte co tady plácám, takže vám to přeložím:
nechci, abyste si o mě mysleli, že jsem nějaká trapka, která se sem jenom vetřela a která teď píše jen nudné články.. Pay-track mi navrhl, že bych mohla přidávat svoji povídku.. bohužel, to už vůbec nebude možné, jelikož jsem ji jaksi omylel celou smazala spolu se svým starým blogem... chystám se tedy vymyslet dovou, nějakou, která by se alespoň trochu týkala crash.disney, nebo prostě disney chanel..

Petulka

Nová webmasterka

29. října 2009 v 21:08 | Pay-Track |  The C-D: Info & Novinky
Do Crash-Disney Teamu přibyla nová posila!
Sama se vám všem představí již brzy, a doufám že se vám bude líbit!
Její přezdívka je (loko)katy ale nevím jestli jí bude používat i zde.
Tak si na ní počkejme...

© The C-D (07/2009 - 05/2011)